شنبه،03 آبان 1399 English

معاونت بهداشتي

Lorestan
University of Medical Sciences


   
  • نشست مديران گروه هاي بهداشتي برگزار شد
   كد خبر: 19228
   تاريخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
   تعداد بازديد: 78

   نشست مديران گروه هاي بهداشتي در خصوص كرونا ويروس و انجام پايش هاي شهرستاني برگزار شد

    

   نشست مدير گروه هاي بهداشتي به رياست دكتر علي اكبر يار احمدي معاون بهداشت دانشگاه صبح امروز در راستاي انجام پايش هاي شهرستاني طبق روال گذشته و بر اساس رعايت پروتكل هاي بهداشتي با توجه به شيوع كرونا ويروس برگزار شد .

    در اين نشست دكتر يار احمدي با اشاره به پروتكل ها و دستورالعمل هاي بهداشتي در خصوص كرونا ويروس و انجام پايش هاي شهرستاني با توجه به بحث كرونا ويروس ؛ اظهار داشت : مدير گروه ها طبق روال گذشته برنامه پايش هاي خود را شروع كنند و با توجه به اينكه خطر ابتلاي كرونا هنوز وجود دارد ؛ لذا بايستي اين پايش ها بر اساس پروتكل هاي بهداشتي و رعايت اصول بهداشتي آن  و حفظ رعايت فاصله گذاري اجتماعي صورت گيرد .

   معاون بهداشت دانشگاه گفت : برنامه هايي هم در دست اجراست و از سوي وزارت بهداشت به دانشگاه هاي علوم پزشكي اعلام شده است ؛ برنامه انتخاب افرادي به عنوان مراقب سلامت از بين خانواده ها با شعار هر خانه يك پايگاه سلامت و همچنين اجراي برنامه اي منتخب با همكاري بنياد بركت در دستور كار قرار دارد كه در اين برنامه ، بهداشت و سلامت دهان و دندان خانواده ها  نيز يررسي مي شود .

   وي گفت : سلامت روان و بحث خودكشي جوانان از ديگر مباحثي است كه بايد به طور جد توسط مدير گروه ها و كارشناسان مربوطه پيگيري شود .

   دكتر يار احمدي در پايان سخنانش بيان داشت : با توجه به بحث كرونا لازم است بهداشت محيط  و مبارزه با بيماري ها ، تشديد بازرسي ها را در دستور كار خود قرار دهند و در مراكز خدمات جامع سلامت ۱۶ ساعته شهرستاني ، مركزي كه كمترين تعداد مراجعه كننده را دارد به صورت مركز منتخب ويژه براي ارجاع مادران باردار مشكوك به كرونا در نظر گرفته شود تا در اسرع وقت نسبت به وضعيت سلامت آنان رسيدگي شود .

   ارسال به فيسبوك   ارسال به دنباله   ارسال به بالاترين   ارسال به كلوبدانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني استان

لرستان

تعداد بازدید: 23620920 آخرین به روزرسانی: 03 آبان 1399

 مقالات articles  2018  2017  2016  2015  2014 

سئوالات متداول
بيانيه حريم خصوصي
 بيانيه توافق سطح خدمات
راهبرد مشاركت دستگاه
IT
eprints

.

Page created in 6.1048178672791 seconds.
memoryUsage : 10770Kb